Dlhodobý prenájom bytov Košice

Prezrite si ponuku nadštandardne vybavených, moderných a kompletne zariadených bytov s dispozíciami od 1+kk až 3+kk. Byty sa môžu pýšiť najmä prakticky riešeným usporiadaním zariadenia a kvalitným nábytkom zhotoveným na mieru vo vysokom štandarde.

Neváhajte a kedykoľvek nás kontaktujte mailom, telefonicky alebo prostredníctvom osobného stretnutia.

+421 945 506 506
info@kosice-rental-apartments.sk

Vyberte si svoj apartmán

Cena: od 585 €/mesačne
Cena: od 647 €/mesačne
Cena: od 1030 €/mesačne
Cena: od 872 €/mesačne
Cena: od 1014 €/mesačne
Cena: od 1289 €/mesačne

Ako sú apartmány zariadené?

V každom byte je k dispozícii nábytok zhotovený na mieru z vysokokvalitných materiálov a kompletne zariadená kuchyňa s modernými vstavanými spotrebičmi. Dostatok úložného priestoru, rozkladacie jedálenské stoly či sklopné postele kombinované s pohovkou zaručia efektívne využitie priestoru a vysoký štandard.

Veľké okná rozjasňujú byt denným svetlom, sú perfektne zvukovo a tepelne izolované, zaisťujú energetickú účinnosť a predovšetkým zabezpečujú pokoj a ticho, čo je mimoriadne dôležité pri bývaní v centre mesta. Vo vnútrobloku je situovaný privátny zelený park určený na Váš oddych a relaxáciu.

 

Aké veľké sú byty v našej ponuke?

Prenajímame kompletne zariadené byty s rozlohou pohybujúcou sa od 32 m2 do 129 m2. K dispozícii sú nasledujúce apartmány:

1-izbový apartmán (32 – 36 m2)

Náš štúdiový apartmán (garsónka) ponúka obývačku spojenú s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňu a buď balkón, lodžiu alebo terasu. Vďaka multifunkčnému nábytku sú tieto byty dokonale priestorovo využité.

Počas dňa máte k dispozícii veľkú, otvorenú obývačku s kuchyňou, večer ju však viete jednoducho premeniť na spálňu vďaka pohodlnej sklopnej posteli kombinovanej s pohovkou. Ak očakávate hostí, môžete si zväčšiť jedálenský stôl, vďaka čomu sa pri ňom pohodlne usadia štyri osoby.

Naše 1-izbové byty sú vhodné na prenájom, ak nepotrebujete príliš veľa miesta, ale napriek tomu chcete pohodlne a moderne bývať v centre Košíc. Práve preto sú veľmi obľúbené medzi študentmi a projektantmi, ktorí pracujú v Košiciach od pondelka do piatka.

2-izbový apartmán (52 – 129 m2)

Tieto byty majú k dispozícii otvorenú obývačku spojenú s plne zariadenou kuchyňou, kúpeľňu, spálňu a balkón, lodžiu alebo terasu. Pohodlná pohovka v obývacej izbe sa dá jednoducho rozložiť a poskytuje tak možnosť prenocovania pre vašich hostí.

Jedálenský stôl a kuchyňa sú tiež navrhnuté tak, aby mohli v byte spokojne tráviť čas až 4 osoby. Tento byt si zvyčajne prenajímajú ľudia, ktorí potrebujú väčší priestor alebo často pozývajú hostí aj na noc.

3-izbový apartmán (74 – 111 m2)

Naše 3-izbové apartmány majú k dispozícii 2 spálne, kúpeľňu a oddelenú toaletu, veľkú obývačku spojenú s kuchyňou a buď balkón, lodžiu alebo terasu, vďaka čomu sú ideálne pre rodiny s deťmi. To však nie je všetko. Multifunkčná pohovka je taktiež zahrnutá vo vybavení obývacej izby, takže u vás môžu prenocovať aj hostia. Rozkladací jedálenský stôl poskytuje priestor až pre šiestich ľudí.

Tento typ apartmánu je vhodný pre rodiny s deťmi a pre ľudí, ktorí potrebujú veľa priestoru či maximálny komfort pre svojich hostí.