Spoločnosť CTR Holding Assets GmbH poskytuje pod zastrešujúcou značkou CTR Rental Apartments kompletne zariadené byty na dlhodobý a krátkodobý prenájom na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku. Apartmány sú vybavené tak, aby ste hneď po nasťahovaní mohli plnohodnotne bývať.

Všetky projekty spája niekoľko spoločných znakov, vďaka ktorým sa bývanie stáva ešte príjemnejším. Patrí medzi nich umiestnenie v centre mesta s výborným dopravným spojením, recepcia s priateľským personálom, dostatok parkovacích miest v monitorovanej garáži a doplnkové služby uľahčujúce život rezidentov. Navyše, každý projekt má svoje vlastné výhody, ktoré ho robia jedinečným.

Albertov Rental Apartments

Nájomný areál ponúka na prenájom 269 moderne zariadených bytov. Nachádza sa v centre Prahy priamo oproti Vyšehradu a vedľa historických mestských hradieb. Súčasťou areálu je aj malá vinica s altánkom, obchodná pasáž so supermarketom, pekárňou, optikou, bankou a reštaurácia s donáškou zdarma priamo do bytu.

www.albertov.eu

Viktoria Apartments Prague

Viktoria Apartments sa nachádza v Prahe, v mestskej časti Žižkov. Táto časť Prahy je známa svojou kultúrou a gastronomickými atrakciami. Projekt zaujme najmodernejším nábytkom a dizajnom interiéru, blízkosťou centra mesta a hlavnej železničnej stanice, perfektným dopravným spojením, bezpečným parkoviskom, supermarketom, drogériou a reštauráciou.

www.viktoria-apartments.cz

Marina Apartments Regensburg

Priamo na brehu Dunaja v tichej lokalite plnej zelene, no v blízkosti centra mesta je situovaných 79 štýlovo zariadených apartmánov. Marina Apartments Regensburg tak kombinuje mestský život s pokojom a prírodou. Nechýbajú ani doplnkové služby, ako napríklad služba donášky potravín, čistiarne a práčovne.

www.marina-apartments.de

Residenz am Zwinger

Residenz am Zwinger sa nachádza v centre mesta oproti jednej z najznámejších pamiatok Drážďan, palácu Zwinger. K dispozícii je 103 plne zariadených útulných apartmánov na prenájom. Príjemným bonusom je „rozšírená obývacia izba“ na 4. poschodí budovy s jedinečnou strešnou terasou a prekrásnym výhľadom na mesto. Priamo v bude sa nachádza supermarket a kaderníctvo, ktoré spríjemňujú bývanie.

www.residenz-am-zwinger.de