Krátkodobý prenájom bytov Košice

Prezrite si ponuku nadštandardne vybavených, moderných a kompletne zariadených bytov s dispozíciami od 1kk až 3kk. Byty sa môžu pýšiť najmä prakticky riešeným usporiadaním zariadenia a kvalitným nábytkom zhotoveným na mieru vo vysokom štandarde.
Neváhajte a kedykoľvek kontaktujte nášho Sales Managera mailom, telefonicky alebo prostredníctvom osobného stretnutia.

+421 945 506 506
info@kosice-rental-apartments.sk

Ponuka bytov – krátkodobý prenájom Košice 

Plocha spolu: 33,57 m2
V ponuke od 2021
Plocha spolu: 74,10 m2
V ponuke od 2021
Plocha spolu: 122,89 m2
V ponuke od 2021
Plocha spolu: 82,61 m2
V ponuke od 2021

Kompletne zariadené nájomné byty

Košice Rental Apartments ponúka nadštandardne vybavené, moderné a kompletne zariadené apartmány s dispozíciami 1+kk až 3+kk. Areál je tvorený 12 ustupujúcimi podlažiami, medzi ktorými vzniká privátne átrium vo vnútrobloku. Na výber sú byty so záhradkou, balkónom, lodžiou alebo terasou.​

V každom byte je k dispozícii kvalitný nábytok zhotovený na mieru, t. j. kvalitné kuchyne s modernými vstavanými spotrebičmi, dostatok úložných priestorov a zároveň multifunkčné vybavenie ako sklopné postele alebo rozkladacie jedálenské stoly. Vysokokvalitné okná s nadštandardnou tepelnou a hlavne zvukovou izoláciou Vám zaručia, že nebudete ničím rušení ani v centre mesta.

Interiéry bytov

Interiéry všetkých bytov sú realizované vo vysokom štandarde, nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a priamo na mieru pre každý byt. Praktické sklopné lôžka a rozkladacie jedálenské stoly šetria miesto v menších apartmánoch a naopak vo väcších sú ideálne pre návštevy.

Vzorové pôdorysy